Kamarádi v nebezpečí

V pondělí 16. 6. a v úterý 17. 6. se děti z dramatického kroužku představily v divadelním představení „Kamarádi v nebezpečí“. 

Hlavní hrdinové příběhu seznámili žáky 1.- 5. tříd se Zemí zdraví a zavedli je na Zlověstný ostrov.Filip, Lucka a Klárka jsou kamarádi, kteří se vydají ze Země zdraví na výlet balónem. Znenadání se ocitnou na neznámém ostrově. Brzy zjistí, že je to Zlověstný ostrov plný nástrah a nebezpečí. Společně s diváky prožívají úžasná dobrodružství, setkání s nezpečnými tabákovými bandity, alkoholikem a podlými tanečnicemi drogerami, které omámí každého, kdo se jim připlete do cesty. Proti těmto nástrahám jim pomáhá doktor, který vše sleduje a všechny včas varuje, jak se ubránit. Mezitím se diváci aktivně zapojují do programu a získané znalosti ověřují ve skupinách při vyplňování pracovních listů nebo odpovídají na otázky týkající se zkušeností s kouřením a alkoholem. Protože se blíží prázdniny, nechyběla hádka kamarádů, různá nebezpečí léta s návodem, jak prožít prázdniny bez úrazů a neshod. Postřehy režie: diváci byli velmi pozorní, snaživí a sledovali se zaujetím, tak si myslím, že snad nebyli zklamaní a něco jim to dalo. A herci? Přes všechna úskalí, která nastala, zvládat mluvení do mikrofonu, mezitím tančit, hrát, zpívat, zaskakovat za nemocné, to bylo skvělé a chvályhodné. Já všem učinkujícím i divákům děkuji. Bylo mi s vámi moc dobře. V galerii najdete fotografie z akce.

Sdílejte!