První místo softbalistů

Do letošní softbalové sezóny se vrhli žáci ZŠ Staré Město opravdu s vervou sobě vlastní, posílení úspěšným druhým místem z minulé sezóny a hladoví po vítězství v nadcházející sezóně.
Základ družstva tvořili žáci, kteří hráli soutěž již minulý rok.  Mezi ně patřil kapitán Marian Bičan, Ondřej Orálek, Vojtěch Štěrba, Linda Varmužová, Roman Osoha, Dominik Michna. K nim se přidali noví žáci z řad deváťáků Jakub Maňásek, Jaroslav Mazáč, Jakub Štulíř, Lukáš Herman. Velmi dobře se zapracovali mladí softbalisti z řad sedmáků, kde je nutno vyzdvihnou výkony Michala Blechy a Ondřeje Páče. Poněvadž softbalovou ligu mohou hrát hráči do 16 let, družstvo podpořili bývalí absolventi Vojtěch Hasník, Roman Sedlařík a Jakub Hurbiš. V šesti turnajích, které se konaly v průběhu celého školního roku na hřišti Snail Kunovice a tělocvičnách většiny zúčastněných, družstvo potvrzovalo roli favorita a turnaje většinou vyhrávalo. V závěrečném play off zdolalo techniku Brno a ve finále Ostrožskou Novou Ves a získalo historicky první místo v žákovské softbalové lize pro ZŠ Staré Město před družstvy: Ostrožská Nová Ves, Kunovice, Technika Brno, Kunovice juniorky, Tupesy, Luhačovice. Všem žákům mnohokrát gratulujeme k obrovskému úspěchu a přejeme mnoho zdaru v následujících sezónách.

Sdílejte!