Tančící Vesmír

V pátek 30. 5. 2008 se zahrada SVČ Klubko ve Starém Městě proměnila v tančící Vesmír. Děti z prvních tříd se staly návštěvníky různých planet.
Děti se rozdělily podle tříd na skupiny a čekaly je úkoly na jednotlivých planetách. Proletěly černou dírou, na Hadí planetě ukázaly svoji obratnost, své školní znalosti si vyzkoušely na Planetě písmen, svoji nebojácnost na Planetě strachu a svoji šikovnost na Dostihové planetě. Děti si vzájemně pomáhaly na Planetě motýlů a na Planetě bažin a močálů. Setkaly se na Planetě Slepců s nevidomými a vyzkoušely si jejich handicap v konkrétní situaci. Za odměnu po splnění všech úkolů zakotvily na Planetě hudby, kde je přivítal „mimozemšťan“ z Rádia HEY. V rytmu písní Ewy Farné a jiných si děti nejenom zatančily, ale i zazpívaly do mikrofonu. Nejlepší zpěváci a tanečníci byli odměněni upomínkovými předměty z rádia a každý si odnášel sladkou odměnu a krásnou vzpomínku na vydařené dopoledne. Za velmi zdařilou akci děkujeme pracovnicím SVČ Klubko a neméně i rodičům Barbory Zapletalové z 1.C, kteří zprostředkovali návštěvu moderátora z Rádia Hey.

Sdílejte!