Vajošou

V úterý 13.5. jsme s prvňáčky navštívili Středisko volného času Klubko ve Starém Městě, kde si pro nás pracovnice připravily zajímavý program s vajíčky.
Všechny děti se rozdělily do 5 družstev. Každé družstvo plnilo různé disciplíny s vajíčky naměkko i natvrdo. Např. obíhání se syrovým vajíčkem kolem mety a předání kamarádovi v družstvu, loupání tvrdého vajíčka na čas, házení syrovým vajíčkem v pláštěnkách. Záleželo hodně na trpělivosti, hravosti a především na spolupráci mezi dětmi. Akce se dětem velmi líbila, protože si nejen pěkně pohrály, ale navázaly další kamarádské vztahy s dětmi z jiných 1.tříd. Na závěr si vyrobily kytičku na památku vyzdobenou barevnými skořápkami z vajíček. Už se těšíme na další společnou akci se SVČ Klubko ve St. Městě, která se koná 30.5., kdy děti oslaví svůj svátek.

Sdílejte!