Oblastní kolo dopravní soutěže

Dne 15. 5. 2008 proběhla v Uh. Hradišti – Mařaticích dopravní soutěž žáků všech škol okresu Uh. Hradiště.
Soutěžilo se ve dvou kategoriích. První kategorie byl pro ročník narození 1996 – 1998 a druhá kategorie pro ročník narození 1994 – 1995. Discipliny, ve kterých se soutěžilo, byly následující: test silničních pravidel, jízda zručnosti, zdravověda a jízda podle pravidel silničního provozu.Naši školu reprezentovali pro I. kategorii Magdalena Frantová 6.C, Kateřina Šichová, Marek Šimoník 6.D, Josef Sýkora 6.B a náhradník Richard Fryšták 5.A. Toto družstvo se umístilo na krásném 2. místě z 11 škol. Ve II. kategorii nás reprezentovalo družstvo  ve složení: Dominika Sojáková 7.A, Nikola Dvouletá 7.D, Jakub Hampala, Petr Plevák 6.D a náhradníci Petra Vávrová 7.B a Vojtěch Vagunda 6.D. Tito soutěžící se umístili na 7. místě z 9 škol. Všem účastníkům této soutěže gratulujeme, hlavně družstvu I. kategorie.

Sdílejte!