Poznáváme země EU

29.4. 2008 prezentovali žáci sedmého ročníku na půdě školy své projekty pod názvem Poznáváme země Evropské unie.
Vybírali z osmi zajímavých témat. Pod vedením p. uč. Motyčky nás seznámili s chráněnými orchidejemi karpatských regionů, s p. uč. Mlčúchovou objevovali jednotky známé i neznámé, s p. uč. Hráčkovou měli Německo jako na dlani, s p. uč. Slančíkovou baštili s celou Evropou, s p. uč. Hrančíkem procházeli národní parky v Evropě, s p. uč. Navrátilem žasli nad rekordy a kuriozitami, s p. uč. Pitrovou se projížděli fantastickými auty a s p. uč. Hradskou si zahráli na Karla IV. a jeho manželky. Ke své práci využívali encyklopedie, odbornou literaturu a audiovizuální pomůcky. Celý program s přehledem konferovaly žákyně 7.D Leona Měšťánková a Lucie Palová. Všechny prezentace byly hodnotné a zajímavé nejen pro tvůrce, ale také pro diváky.

Sdílejte!