Halová olympiáda 1. stupně ZŠ

Ve středu 26.března proběhla ve Sportovní hale v Uherském Hradišti soutěž v atletických disciplínách.
Ve středu 26.března proběhla ve Sportovní hale v Uherském Hradišti soutěž v atletických disciplínách pro žáky v kategoriích: – žáci 1. – 3. třídy – žákyně 1. – 3. třídy – žáci 4. – 5. třídy – žákyně 4. – 5. třídy Naše škola vyslala do každé disciplíny v jednotlivých kategoriích svého zástupce. Nejzajímavější umístění v konkurenci 12 škol získali: 1. místo Petr Fojta 3.A hod míčkem Markéta Staufčíková 3.A skok z místa 2. místo Martina Dufková 5.A hod míčkem 3. místo Sabina Phamová 4.B skok z místa Kateřina Malinová 4.A vytrvalý běh 4. místo Ondřej Stoklásek 3.A skok z místa Magdalena Pořízková 2.A sprint štafeta žáci do 3. tř. štafeta žákyně do 3. tř. štafeta žákyně do 5. tř.

Sdílejte!