Sběr papíru na 1.stupni ZŠ

Milí žáci a vážení rodiče, v úterý 22.dubna 2008 se uskuteční na naší škole sběr papíru.
Papír vozte až v úterý 22.4. ráno od 7.00 do 7.35 a odpoledne od 14.00 do 17.00 hod. Vyučování nebude přerušeno. Papír svažte pevně provázkem. Zvlášť noviny a zvlášť časopisy. Nesbíráme kartony a krabice. Již teď až do sběru mohou rodiče dětí vozit velké množství papíru (nad 100 kg) přímo do sběrných surovin do Uh.Hradiště, ulice Průmyslová. Tam je důležité nahlásit školu a třídu. Doklad od sběru odevzdejte třídní učitelce. Peníze za sběr ponechejte ve sběrných surovinách. Každá třída má možnost se zúčastnit soutěže ve sběru, a tak získat umístění a ocenění. Po sečtení výsledků obou sběrů na podzim a nyní na jaře budou vyhlášené vítězné třídy. Třída, která odevzdá největší množství papíru, získá DORT. Třídy, které se umístí na druhém a třetím místě dostanou sladkou odměnu.

Sdílejte!