Setkání s malými recitátory

V pátek 14.března proběhlo první setkání s malými recitátory z 1. tříd, kteří s velkým nadšením a snahou podali vynikající výkony.
Jarní prázdniny byly pro žáky 1.tříd plné her, sportování a odpočinku, ale nechyběl i dobrovolný úkol pro šikovné čtenáře a recitátory. Spolu s rodiči si měli přečíst pohádku, kterou našli ve svých knížkách doma nebo v knihovně. Děti mají rády básničky, které se pěkně rýmují a dobře pamatují, a tak všechny děti splnily druhý dobrovolný úkol a naučily se libovolnou básničku. Ve čtvrtek 13.března proběhla recitační soutěž v jednotlivých třídách. V každé třídě bylo vybráno 7 nejlepších recitátorů. Následující den proběhlo finále, kterého se zúčastnilo 21 dětí. Děti se moc snažily a překvapily svou bojovností a odhodláním být nejlepší. Tentokrát výkony dětí hodnotily paní vychovatelky z naší školní družiny. Moc jim děkujeme. 1. místo Natálie Vašťáková, Robin Feldvabel 2. místo Vendula Kupcová, Klára Pukovcová 3. místo Marek Pištěk, Tomáš Vanda

Sdílejte!