Lyžařský kurz 7.BD třídy – Suchá Rudná

Ve dnech 17. 2. – 23. 2. 2008 se konal lyžařský kurz 7.B a 7.D třídy.Dne 17. 2. 2008 jsme odjeli s úsměvem na lyžařský kurz do Suché Rudné na hotel Paramon. Doprovázeli nás instruktoři: Eva Koňaříková, Jarmila Králová, Zdeněk Hrňa a Radek Koňařík. Ti s námi po ubytování v chatkách odešli na svah nedaleko hotelu, kde nás rozdělili do 4 družstev. Jako první kurz jsme se měli možnost učit na snowboardu. Večer jsme byli seznámeni s řádem kurzu a denním programem. Na každý večer jsme si připravovali hry a program po družstvech.Díky špatným sněhovým podmínkám u hotelu jsme každý den dojížděli do střediska Malá Morávka – Karlov, kde bylo dost sněhu pro naši výuku.Ve středu odpoledne nás čekalo zpestření pěkným výletem do Karlovy Studánky.V pátek se měly konat závody ve slalomu, ale pro zhoršené sněhové podmínky a kvůli zákazu majitele se však nekonaly – zmenšovali jsme prostor pro lyžování.Večer jsme si to vynahradili na závěrečném karnevalu, ze kterého jsme všichni odcházeli s úsměvem na rtech.Poslední ráno nás čekalo smutné balení a ještě smutnější odjezd domů.“Lyžák“ se nám vyvedl a všichni na něj máme pěkné vzpomínky.Žákyně 7.D

Sdílejte!