Další softbalový úspěch …

V sobotu 9. února se naše školní softbalové družstvo zúčastnilo dalšího kola žákovské soutěže v Luhačovicích.
V krásné sportovní hale lázeňského městečka se sešlo soupeřit šest družstev – Tupesy, Staré Město, Brno, domácí Luhačovice a dvě družstva z Kunovic. Ze tříčlenných skupin postupoval vítěz do finále, druhý ve skupině hrál o třetí místo a třetí o páté místo. Naši kluci skupinu s přehledem vyhráli (Staré Město – Luhačovice 26:6 a Staré Město – Kunovice 23:16) a ve finále se utkali s Technikou Brno. Celé finále bylo velmi napínavé a až v závěru se projevila naše převaha v poli, kdy jsme v polovině poslední směny získali vedení 15:14 a tím již prakticky vyhráli celý turnaj. Je to již třetí vítězství v řadě a družstvo ještě čekají dva poslední turnaje. Tak jim držme pěsti, ať se jim daří i nadále …

Sdílejte!