Rej karnevalových masek

V pondělí 4.února se uskutečnil v Rodinném centru Čtyřlístek ve Starém Městě rej karnevalových masek žáků 1.tříd.
Karneval pro nás připravily pracovnice z DDM ve Starém Městě. Zahájili jsme taneční diskotékou s promenádou v karnevalových maskách. Potom na děti čekalo plnění pěti soutěžních úkolů. Než se všechny děti vystřídaly, probíhala neustále diskotéka. Následovala velmi bohatá tombola. Na závěr si děti vyzkoušely taneční překážkovou dráhu s malými akrobatickými prvky. Paní učitelky v karnevalových maskách nezklamaly. Vše z dálky sledoval učitel Igor Hnízdo, takže byly děti disciplinované a hodné. Školačka Renatka pokukovala po indiánech a rytířích, aby se nezranili. A lovec Fanfaliny? Ten pozoroval zvířátka, aby se nezatoulala. Každé dítě si odnášelo z našeho karnevalu tři balíčky dárků. Za tyto nádherné ceny do tomboly mnohokrát rodičům našich dětí děkujeme.

Sdílejte!