Moje oblíbená hračka

V pátek 18.1 proběhl v 1.třídách projektový den na téma: Moje oblíbená hračka.
Všechny děti se na dnešní den velmi těšily. Mohly si přinést do školy svou oblíbenou jakkoliv velkou hračku. Každý žáček hračku náležitě i s podrobnostmi představil. Nejvíce zaujali bionicle-roboti, které si chlapci společně s tatínky museli sestrojit podle složitého návodu a na internetu vyhledat další kombinace a využití. Holčičky zase překvapily s perfektně vybavenými kočárky pro panenky. Některé děti se potěšily oblíbenou hadrovou panenkou nebo plyšákem. Samozřejmě nechyběla pohádka od K.Čapka O panence, která tence plakala, kimova hra, čtení s porozuměním, kresba hračky a popis hračky. Na závěr si děti ve skupinách své výtvory nalepily, vyzdobily, vzájemně přečetly, ohodnotily, s dobrou náladou a s úsměvem na tváři odcházely domů.

Sdílejte!