Akademie 2007

Motto: Lidé jsou andělé s jedním křídlem, potřebují se obejmout, aby mohli létat….

Lidé jsou andělé s jedním křídlem, potřebují se obejmout, aby mohli létat…. 
Slova, která odhalují konkrétní obraz v každém z nás…Po dlouhých hodinách nácviku a zkoušení přichází generálka, vystoupení pro školu a  soustředění všech sil na večerní představení pro rodiče. Rozechvělé očekávání je oboustranné. Drobné chybičky jsou předem odpuštěny. Opona se otvírá, jeviště zaplaví vlna hřejivé podpory a ozvou se první tóny školní cimbálové muziky. Čertíci  z prvních tříd čertovsky  dovádí a sklidí obrovský potlesk ….Tance střídají dramatizace pohádek, recitace… Grácie  břišních tanečnic, umění  malých verbířů a  dovedných akrobatů je nepřehlédnutelné…Zazní koledy v angličtině a nakonec naše české, hezké… Slovem  provází Alena Kulleová a Jakub Hudák. Loučíme se s diváky monumentálním  vystoupením školního sboru. Živý obraz betlému souzní s mottem akademie… Velké díky  a uznání patří všem vystupujícím a učitelům, kteří jim byli dobrými rádci. Společné úsilí bylo odměněno nadšením a obdivem diváků.

Sdílejte!