2.místo v okresu halová kopaná

Ve čtvrtek 6.prosince naši žáci vyrazili na okresní finále v halové kopané do Bojkovic.
Po vítězství v okrsku Uherské Hradiště spolu s druhým postupujícím  ZŠ UNESCO se v Bojkovicích střetli s ZŠ Uherský Brod a ZŠ Dolní Němčí. V prvním zápase porazili ZŠ Uherský Brod 2:1. Ve druhém zápase narazili na známého soupeře z Dolního Němčí, který nás loni porazil. Po chybném začátku jsme prohrávali již 2:0, ale obrovskou bojovností a vzrůstajícím herním tlakem ze strany našich kluků, se nám podařilo vyrovnat na 2:2. Bohužel v poslední minutě jsme neuhlídali soupeřovy útočníky a inkasovali gól na 3:2. V posledním zápase jsme rozdrtili ZŠ UNESCO 12:1 a obsadili tak druhé místo v okresu. I tento výsledek je velmi pěkný a klukům gratulujeme k druhému místu.Sestava: Trubačík Vít, Břustek Miroslav, Verbík Michael, Lahodný Michal, Lukašík David, Maňásek Jakub, Valer Vojta, Melichárek Jiří, Tesař Jakub, Balíček Radim, Střítecký Marek

Sdílejte!