Rande naslepo

17. října se žáci 6. – 9. ročníků zúčastnili lekce hudebně společenské převýchovy s názvem “Rande naslepo”, kterou pro ně připravil Vojenský umělecký soubor Ondráš.
Pan Etiketa, průvodce pravidly společenského chování, prochází světem. Tu a tam se zastaví, poopraví omyly či chyby, vyřeší nežádoucí situace. V našem příběhu se chce mladý muž seznámit, ale neví, jak na to. Využije proto novinových inzerátů. Podaří se mu díky nim a panu Etiketovi najít dívku svých snů a dokázat jí ve společnosti, že právě on je tím pravým mužem gentlemanem. Vojenský umělecký soubor Ondráš, který působí v současné době v Brně, je na velmi profesionální úrovni. Nepředvedl nám však pouze krásný tanec, ale měli jsme možnost spatřit umělce – mladé lidi, kteří žijí tím, co dělají. Čišela z nich nepřehlédnutelná radost, pohoda, dobrá atmosféra a naši žáci to uměli ocenit. Zvláště po představení nečekanou autogramiádou. Snad si z představení neodnesli pouze podpisy, ale i některá z naučení pana Etikety.

Sdílejte!