Přespolní běh Uherský Ostroh

Ve středu 3.10.2007 se vítězové Olympijského dne na naší škole vydali bojovat s nejlepšími vytrvalci na okrese do Uherského Ostrohu na tradiční přespolní běh.
Konkurence byla veliká ( 15 základních škol). Přesto se naši žáci neztratili a obsadili v kategorii mladších žáků i žákyň krásné třetí místo. Starší žákyně skončily na čtvrtém místě. Starší žáci na 5. místě. Za vyzvednutí stojí nejlepší umístění našich žáků: Trubačík Vít 6. místo, Lucie Horáková 5. místo. Všem žákům děkuji za sportovní reprezentaci školy a umístěným za krásný úspěch.Sestavy: mladší žáci: Jež, Vít, Mareček, Matěj, Majíček,Vojtěšekmladší žákyně: Heilová, Hnilová, Malovaná, Natálie,  Natáliestarší žáci: Trubačík, Facalka, Maňásek, Vajgl, Miklík, Lahodnýstarší žákyně: Horáková, Exelová, Blažková, Schutzová, Náplavová,

Sdílejte!