Olympijský den na naší škole

V pátek 21.9.2007 proběhl na naší škole Olympijský den formou tradičního přespolního běhu v Kunovském lese.Po cvičné evakuaci školy se žáci sedmých, osmých, devátých ročníků odebrali do Kunovského lesa. Za krásného počasí proběhli fáborkovou trať dlouhou 1,7 km. Sedmé a osmé ročníky navíc absolvovaly v rámci ochrany za mimořádných okolností stanoviště zdravovědy, topografie, radiačního a chemického napadení a hod granátem na cíl. Žáci strávili krásný den ve velmi pěkném prostředí a tím děkujeme panu Fryštákovi (odbor životního prostředí UH) a panu Janíčkovi za bezvadně připravené prostory závodu a branných stanovišť.Výsledky:chlapci 9. ročník1. Trubačík Vít2. Facalka Radim3. Lukašík David dívky 9. ročník1. Náplavová Anna2. Exelová Jitka3. Huňková lucie chlapci 8. ročník1. Vajgl Libor2. Lahodný Michal3. Miklík Radim   Srp Jan dívky 8. ročník1. Blažková Kateřina2. Horáková Lucie3. Schutzová Dana chlapci 7. ročník1. Honig Květoslav2. Jež Jan3. Vítek TomášNovou disciplínou bylo určení nejlepší třídy v každém ročníku, kde bodovalo nejlepších 5 dívek a chlapců z každé třídy.Pořadí tříd: 1. 7.B,8.C,9.A

Sdílejte!