Olympijský den na I.stupni

V úterý 25. 9. 2007 proběhl v Kunovském lese olympijský den třetích, čtvrtých a pátých tříd.
Úterní dopoledne se velmi vydařilo. Počasí nám přálo a s žáky jsme se vydali do nedalekého Kunovského lesa. Zde probíhalo velké soutěžení. Kromě  tradičního běhu čtvrtých a pátých tříd, třeťáci řešili 5 vědomostních otázek z prvouky a plnili 2 sportovní úkoly. V běhu soutěžily zvlášť dívky 4. a 5. ročníku a skupiny chlapců 4. a 5. tříd.  Na celé organizaci se podíleli žáci 9.E, kteří byli skvělými organizátory.
Ve čtvrtém ročníku se nejlépe umístily tyto dívky: 1. Kateřina Malinová2. Lucie Fryštáková3. Kristýna SnopkováChlapci 4. ročník:        1. Jakub Mišťúrik2. Mirek Malota3. Vojtěch BrukDěvčata pátého ročníku :1. Anna Šoustková2. Šarlota Bičanová3. Ivana BurdováUmístění chlapců 5. tříd:   1. Štěpán Stodůlka2. Jakub Vaculík3. Jan HejdaTřeťáčci soutěžili ve dvoučlenných skupinkách. Dvěma skupinám dívek se podařilo dosáhnout stejného počtu bodů a obsadily 1. místo ( Denisa Burešová, Vendula Tylová, Markéta Stránská a Kristýna Schonbaumová). Z chlapců byli nejúspěšnější Marek Adamík a Vojtěch Štěrba.   

Sdílejte!