Vtipy

Pepíčku, kde máš úkol?“
„Nemám, pes mi ho snědl.“
„To je ale hloupá výmluva.“
„Přísahám, ale musel jsem ho přinutit.“
Manžel říká ženě: „Večer se chci dívat v televizi na fotbal, budeš se dívat se mnou?“ Žena odvětí: „Ne, budu se raději číst, já už jsem to jednou viděla.“Učitelka zeměpisu k Pepíčkovi Kalianků: „Čím je známá Ostrava? – „Nevím.“ – A odkud máte uhlí?“ – „Ze sklepa!“Jsou dvě blondýny na autobusové zastávce. ,,Ahoj, čím jedeš?“ ,,Jedničkou.“ ,,Já dvojkou.“ Z ničeho nic přijede dvanáctka a jedna z blondýnek vyhrkne: ,,Jé, hele! Můžeme jet spolu!“Jdou dvě blondýnky do lesa pro vánoční stromeček. Po dvou hodinách hledání se zeptá jedna té druhé: „Tak co?““Ale, nikde nic.““Víš co, vezmeme nějaký bez ozdob.“Sedne si blondýna v letadle k oknu a za chvíli k ní přijde fešný chlapík a povídá: „Slečno, toto je moje místo.“ Blondýna na to: „Dej si votpych mladej. Takový hloupý finty znám.“ Chlapík pokrčí rameny a jen tak prohodí: „Tak si s tím Boeingem startuj sama!“

Sdílejte!