Žákovská liga florbalu 2006/2007

V pátek 27.května skončila posledními zápasy a slavnostním vyhlášením žákovská florbalová liga (ŽALIFLO).
V soutěži se po celý školní rok potkávala družstva ZŠ UNESCO, Sportovní, Starého Města, Větrné, Březolup, Za Alejí, Gymnázia UH. Po první polovině soutěže naši starší žáci s jednou prohrou a jednou remízou, ale jinak bez porážky, drželi první místo. Bohužel zranění některých klíčových hráčů (Adama Mikulici) a nešťastné prohry v závěru soutěže vedly k obsazení celkového 4. místa ve starších žácích. Po loňském druhém místě je to určitě zklamání, ale takový je již sport (každý chvilku tahá pilku). Mladší žáci doplnění o nové hráče šestých ročníků se během sezóny sehrávali a výkonnost v posledních zápasech (remíza se Sportovkou) je předpokladem k úspěšnému tažení v  další sezóně. V této sezóně na nás zbylo 7. místo. Přestože výsledky na žaliflu nejsou nikterak oslnivé, musím poděkovat všem hráčům za obětavost, nasazení a přístup ke každému zápasu a sportovní reprezentaci naší školy v tomto sportovním odvětví.Soupiska starších žáků: Martin Petek, Karel Doseděl, Michal Josiek, Lukáš Trubačík, Ondřej Orálek, Roman Vaněk, Radek Trávník, Radim Balíček, Vít Trubačík, Josef Chlud, Jaroslav Mazáč, Adam MikulicaSoupiska mladších žáků: Petr Kanyza, Filip Blecha, Jakub Srp, Martin Ingr, David Vojtěšek, Hejda Matěj, Dalibor Hastík,Tomáš Belant, Radim Plevák

Sdílejte!