Coca-cola cup před branami Prahy

Ve středu 22.května se ve Starém Městě na stadionu Širůch rozpoutaly závěrečné boje o postup do finalového turnaje Coca-cola cupu v Praze.
Naši žáci přivítali soupeře z Vyškova, Vizovic a Bystřice pod Hostýnem. V prvním utkání jsme podlehli ZŠ Vizovice 2:1, i když jsme po celou dobu utkání byli lepším družstvem, které mělo po herní stránce navrch. Ve druhém utkání jsme deklasovali Gymnázium Vyškov 4:0 a o rozhodující postup jsme se utkali opět jako v minulém roce se ZŠ Bystřice pod Hostýnem. Jen vítězství nám zaručovalo pomýšlet na postupové šance. Zápas se pro nás vyvíjel optimálně. Vedení zajistil gólem náš Karel a obraně se dařilo eliminovat rychlé útočníky soupeře. Poté však přišla černá poslední minuta zápasu, ve které smrtící ránu našemu družstvu zasadil po skrumáži ve vlastním pokutovém území vlastní hráč. Stav 1: 1 se do konce zápasu nezměnil a tak letos oslavovali postup žáci ZŠ Bystřice pod Hostýnem. Zklamání z vyřazení před Prahou bylo obrovské, zvláště když k tomu chybělo tak málo. Do Prahy jsme nepostoupili, ale přesto jsme se zařadili mezi 32 nejlepších škol v České republice a to je z počtu 1200 přihlášených na začátku turnaje velmi dobrý úspěch. Všem hráčům mnohokrát děkuji za sportovní reprezentaci školy a s některými se potkáme v příštím roce opět v dresu naší školy.Sestava: Lukáš Trubačík, Vít Trubačík, Michal Lahodný, Ondřej Hastík, Martin Petek, Karel Nguyen Thien Nuah, Michal Josiek, Adam Zelinka, Dvouletý Jakub, Karel Doseděl, Verbík Michal, Procházka Jiří, Sedlařík Roman, Náplava Petr, Trávník Radek, Zajíc Jan

Sdílejte!