Stříbrní softbalisté naší školy

Družstvo žáků ZŠ Staré Město, které po celý školní rok 2006/2007 bojovalo se soupeři jiných základních škol ve Slovácké lize softbalu, obsadilo po závěrečném turnaji celkově druhé místo
a postaralo se o dosavadní nejlepší úspěch softbalistů na naší škole. V úvodním turnaji, ve kterém se družstvo doplněné o nové hráče v soutěži rozkoukávalo, obsadilo 6. místo. Potom se výsledky družstva jenom zlepšovaly. Následné tři druhé místa, jedno první a jedno třetí místo v turnajích zaručilo družstvu krásné druhé celkové umístění.  O krásný úspěch se zasloužili tito žáci pod vedením kapitána Mariana Bičana: Hurbiš Jakub, Hasník Vojtěch, Sedlařík Roman, Hanačík Viktor, Štěrba Vojtěch, Dvouletý Jakub, Orálek Ondřej, Varmužová Linda, Osoha Roman, Michna Dominik, Zelinka Adam, Malina Igor. Všem mockrát děkuji za sportovní reprezentaci školy.    Konečné pořadí: 1. Kunovice – závodní družstvo2. ZŠ Staré Město3. ZŠ Ostrožská Nová Ves4. Kunovice – juniorky5. Technika Brno6. Kunovice – junioři7. Luhačovice

Sdílejte!