Druhé kolo Coca-cola školský pohár

V pondělí 14. 5. 2007 proběhlo na stadionu Širůch druhé kolo školského poháru Coca-Cola cupu v kopané.
V tomto druhém postupovém turnaji naši žáci narazili na ZŠ Větrná, ZŠ Pod Vinohrady Uherský Brod a ZŠ Bojkovice. Se všemi soupeři se již naši žáci v tomto školním roce potkali na jiných fotbalových akcích. Za nejtěžšího soupeře byla správně odhadnuta ZŠ Větrná, kterou los přiřadil našim žákům jako prvního soupeře. Zápas to byl velmi napínavý, ve kterém od 15. minuty vedli žáci z Věrné 1:0. Závěr utkání však patřil našim žákům, kteří vyrovnali Martinem Petekem a následně skóre upravil na 2:1 Ondřej Hastík. V dalších zápasech porazili naši žáci ZŠ Bojkovice 6:1 a ZŠ Pod Vinohrady 9:0. Je nutné pochválit celé družstvo za statečný výkon , který vede k postupu do dalšího kola. Sestava: Martin Petek, Trubačík Vít, Trubačík Lukáš, Trávník Radek, Doseděl Karel, Zajíc Jan, Procházka Jiří, Dvouletý Jakub, Josiek Michal, Zelinka Adam, Sedlařík Roman, Lahodný Michal, Verbík Michal, Hastík Ondřej, Náplava Petr.

Sdílejte!