Sběr papíru na naší škole

Sběr papíru na II. stupni školy proběhne ve čtvrtek 10.5.2007 od 7:00 do 8:00 a od 14:00 do 18:00 hod.
Vážení rodiče a žáci,naše škola organizuje dne 10. 5. 2007  sběr papíru od 7:00 do 8:00 a od 14:00 do 18:00 hod. (kotelna školy).Na základě dohody mezi školou a Sběrnými surovinami UH, s.r o., se na Vás proto obracíme s prosbou o případnou pomoc v tomto sběru.  Sběr je součástí ekologické výchovy a finančně pomáhá naší škole  pokrýt některé aktivity (sportovní a kulturní akce). Papír, v tomto případě tiskoviny, je nejlépe připravit tříděné. Zvlášť časopisy a letáky, zvlášť noviny, případně zvlášť kancelářské papíry a knihy bez desek. Odebrána bude i směs všech těchto druhů, která má ale menší hodnotu.Máte-li pouze malé množství těchto tříděných odpadů, budeme rádi, když využijete tohoto termínu sběru školy k jejich předání k ekologické likvidaci a materiálovému využití.Pokud máte doma větší množství tříděných odpadů jako papír, kovy, plastové obaly nebo nápojové kartony, autobaterie, pomůžete nám, pokud je odevzdáte za pomoci Vašich dětí přímo na hlavní provozovnu Sběrných surovin UH, s. r. o. v Uherském Hradišti na ulici Průmyslová 1147.Evidence těchto druhotných surovin se provádí na školu, třídu a jméno žáka. Odevzdáním tříděných odpadů přímo do Sběrných surovin budou ušetřeny náklady na svoz odpadů, jeho dotřiďování a sníží se manipulace s tiskovinami v areálu školy.
Nezapomeňte, že za vítězství je pro třídu  jeden den volna. S poděkováním a přáním krásného dne.

Sdílejte!