Honza Kocáb a Pavel Kouřil nejlepší v okrese

Jan Kocáb ze 7.D zvítězil v okresním kole zeměpisné olympiády. Pavel Kouřil získal 1. – 2. místo v okresním kole soutěže v informace.

Dne 21.3.2007 proběhlo na Střední zdravotnické škole v Uherském Hradišti okresní kolo v zeměpisné olympiádě. Žáci byli rozděleni do 3 kategorií, v každé pak bylo 23 soutěžících. Žáci museli postupně prokázat znalosti v práci bez atlasu, s atlasem a nakonec s turistickou mapou. Naši školu reprezentovali Michal Staufčík (12.místo v kategorii A – 6.ročník), Vojtěch Valer (8.místo v kategorii C – 8. a 9.ročník) a především Jan Kocáb, který ve své kategorii (B – 7.ročník) zvítězil a bude naši školu reprezentovat 19.4. v krajském kole. Gratulujeme k vynikajícímu výsledku a Honzovi budeme držet pěsti v krajském kole.Soutěž v informatice proběhla na naší škole v úterý 27. března. Pavel Kouřil získal 1. – 2. místo, Kateřina Slováčková a Ondřej Ličman se společně podělili o 4. – 5.místo. Prostě skvělí! Škoda, že není krajské pokračování.

Sdílejte!