Co přejí budoucí deváťáci letošním?

Přála bych deváťákům, aby vykročili na střední školu ,,pravou“ nohou a na konci udělali ,,zkoušku dospělosti“, a to maturitu.
Aby se jim dařilo jak na další škole, měli dobré známky, aby reprezentovali naši. Hodně úspěchů v nové škole, dobré známky a ať dosáhnou všeho, po čem touží.Jim přeji, aby nedělali žádná rychlá uvážení, která by jim znepříjemnila život..Ať si často vzpomenou na lidi, kteří jim a začátku pomáhali – na rodiče a učitele.Úspěchy v dalším studiu, nezoufat, když se nedostanou na školu, případně najít nejlepší východisko, hodně nových kamarádů a spokojené mládí.Dávali na sebe pozor a uvědomili si, jak důležité je pro ně zdraví a rodina.Hodně úspěchů na nové střední škole, ať jsou tam hvězdy. Pevné nervy a mnoho nových kamarádů. Ať se dostanou na vysněnou školu a ať se učí a hlavně nezapomenou na ZŠ Staré Město II. stupeň.Přeji jim, aby se jim dařilo vydělávat velké peníze, aby měli úspěch a žádný stres.  Přeji jim jezdit po Evropě a aby byli chytří.Aby z vás nebyli deváťáci i příští rok. Ať si užijí „rozlučák“. Hodně zdaru a školních i mimoškolních úspěchů.Deváťákům přeji hodně úspěchu a hlavně – aby dělali to, co je baví.Běžte si za svým cílem! Musíte bojovat za to, co vás baví!Nejlepší by bylo, kdyby tady zůstali..Ať si to užijí dokud můžou.Aby se měli hezky.

Sdílejte!