Projektový den Jaro – 2.B a naši prarodiče

Na letošní první jarní den sice nevyšlo příliš jarní počasí, ale to nijak neovlivnilo jarní projektový den 2.B , který letos absolvovali žáci spolu se svými dědečky a babičkami.
Proč přišli do školy právě naši prarodiče? Pamatují přece mnohem více z Velikonoc dřívějších dob, dovedou krásně zdobit kraslice a také plést “ žily „. Na společnou akci přišli 3 dědečci a 5 babiček, zavzpomínali na mladší léta, pomohli při výrobě velikonočních vajíček a dekoračních stojánků na vejce a také se po mnoha letech zase podívali na to, jak dnes funguje škola. Den před 21.3. předvedla své profesionální umění také babička Marka Adamíka paní Rajsiglová, která si v době přemíry práce přece jen udělala čas a ochotně předvedla nádhernou práci při zdobení kraslic slámou. Moc jí za to děkujeme.

Sdílejte!