Lyžařský kurz 7.ročníku

První kurz proběhl od 11.2. – 17.2.2007 na horském hotelu Paramon v Jeseníkách.

Zúčastnili se ho žáci tříd 7. A,B v počtu 41. Vedoucím kurzu byl Jan Zábranský, lékařem MUDr. Anna Petruchová, instruktoři Jarmila Králová a Eva Koňaříková. Počasí nám moc nepřálo a sněhové podmínky byly špatné, přesto se nám podařilo odldyžovat ve vzdálenějším středisku Karlov a Praděd. Společenská stránka kurzu, na které se podíleli žáci, byla velice dobrá.Druhý kurz proběhl od 17.2. – 23.2.2007 na horském hotelu Paramon v Jeseníkách. Zúčastnili se ho žáci 7.C, D v počtu 47. Vedoucím kurzu byl Jan Zábranský, lékařem MUDr. Lumír Fila, instruktoři Lenka Zábranská, Richard Polesný, Martin Motyčka. Celý týden jsme odlyžovali v lyžařském středisku Praděd. Počasí bylo příznivé a tratě velmi dobře upravené. Zážitků ze společenských večerů i z výcviku byla spousta. Celkově hodnotím oba kurzy za velmi podařené i přes nepřízeň sněhové nadílky.Fotografie z obou kurzů jsou v části Galerie.  

Sdílejte!