Divadlo Zlín

Ve středu 7.2.2007 jsme byli ve zlínském divadle na představení, které se jmenovalo KDO HLEDÁ, NAJDE.
Autorem je ruský spisovatel Alexandr Nikolajevič Ostrovskij.
Komedie je o muži, který nepobral moc rozumu a který si hledal nějakou bohatou ženu ke společnému životu. Miloval jednu ženu, která si o něm myslela, že je „šest pět“, a tak z toho nic nebylo.
Nejvíce nás zaujal začátek představení, kdy vystupovaly na scéně dvě polonahé ženy u okna dřevěného domu. Dále nás zaujala postarší dáma, která přišla na jeviště zahalená jenom v ručníku vlezla do vany plné vody a skutečně se koupala.
A nejlegračnější zážitek byl, když jsme všude kolem cítili kouř, jako by se něco pálilo, a nikdo nevěděl, odkud se ten zápach vzal. A vzápětí se otevřela skříň, ve které byl záchod a na něm seděla stará babka, která kouřila doutník. Všichni jsme se smáli. Bylo to fajn představení!Martina Urbanovská a Katka  Popelková z8.C 

Sdílejte!