Proč bychom se nezasmáli?

1. Sedí dvě blechy na patníku a jde okolo pes. Jedna blecha říká té druhé: ,,Dělej, už nám to jede!“2. Soused se chlubí sousedovi: ,,Naše Věruška je hrozně chytrá. Podívejte: Věrko, kolikpak je pět a pět ?“ – ,,Sedm.“  ,,Tak vidíte, spletla se jen o dvě…“3. ,,Pepo, můžeš vyjmenovat živočichy, kteří žijí v Africe?“ ptá se paní učitelka. ,,Jo, můžu, a které?“4. ,,Pepo, víš, které slovo je nejpoužívanější v naší třídě?“ ptá se paní učitelka. ,,Nevím…“ odvětil Pepa. – ,,Správně!“6. ,,Pane Flek, proč nikdy nejezdíte výtahem?“ – ,,Je na něm napsáno, že je pro pět osob, a já nemám čas čekat na další čtyři..!“8. ,,Mami, kup mi velblouda!“  „A čím bychom ho krmili?“  ,,Kup mi toho ze ZOO, ten se krmit nesmí..!“Libuše Pavlíčková, Míša Lukášová a Katka Beranová ze 6.a

Sdílejte!