Halová kopaná

V úterý 21.11.2006 proběhlo na hale Širůch ve Starém Městě okrskové kolo v halové kopané.
Okrskového kola se zúčastnilo 14 základních škol z Uherského Hradiště. Naši žáci byli vylosování do skupiny s Gymnáziem Uherské Hradiště 1:2 (prohra), ZŠ Kunovice 1:1, Sportovka 7:0 (výhra), Osvětimany 3:1 (výhra). Ze skupiny postupovali z druhého místa a v semifinále se utkali s Ostrožskou Lhotou, kterou porazili 3:0. Ve finálové skupině zdolali ZŠ Větrná 2:0 a ZŠ Za Alejí 3:0. Tímto výkonem se stali okrskovými vítězi v halové kopané a postoupili do okresního finále v Bojkovicích. V Bojkovicích se sešli vítězové okrsků Uherské Hradiště a Uherský Brod. Po dramatickém turnaji, ve kterém žáci Starého Města porazili Bojkovice 3:1 a ZŠ Větrná 2:1, prohráli s Dolním Němčí 0:2. ZŠ Větrná porazila Dolní Němčí a Bojkovice prohráli všechny zápasy, rozhodovalo skóre, které měli nejlepší žáci ZŠ  Dolní Němčí. Naši žáci o jeden gól ve skóre skončili na 3. místě. I přesto je to krásný výsledek, za který je potřeba klukům pogratulovat.
Gratulujeme p. uč. Jan Zábranský

Sdílejte!