Koncert Jumping Drums

Ve čtvrtek 9. 11. 2006 se naše škola zúčastnila koncertu Ivo Batouška & Jumping Drums.Jde o třídilný projekt profesionálního bubeníka muzikoterapeuta Ivo Bouška a jeho týmu bubeníků Jumping Drums. Ivo Batoušek se věnuje bicím nástrojům profesionálně a své znalosti zúročuje při prvidelné práci s těžce zdravotně i sociálně postiženými dětmi a mládeží. Žáci byli hravou a atraktivní formou seznámeni s historií bicích nástrojů, jejich vývojem a využitím v hudbě „od pravěku až po současnost.“A co se nám nejvíce líbilo na koncertě?- hlavní bubeník Ivo, který byl trochu při těle, ale je to velký týpek, super chlap a uvaděč- způsob uvádění koncertu- styl hudby- souhra všech bubeníků, rytmus a jejich skladby- bubnování na vlastních kolenou- výborná atmosféra – už teď se těším na 2. díl, kdy si sami zabubnujeme na pódiu, doufám, že bude delší

Sdílejte!