Řekni mi, co čteš, a já ti řeknu

Zpověď modelky (Martina Kopřivová)
Modelka jménem Tamara, ale jednou jí v agentuře řeknou, že je moc tlustá na to, aby dělala modelku. A tak Tamara začne hubnout. Nejí, běhá, jezdí na kolečkových bruslích, … Akorát zhubne až k smrti. Její maminka s ní zajde ke psychologovi a ten jí řekne, že má anorexii. Doktoři chtějí dát Tamaru do nemocnice, ale Tamara je přesvědčí, že přibere pod dohledem rodičů. A tak Tamara jenom jí a jí. Mezitím má přítele – nepřítele Adama. Je to kluk, který bere drogy, pije alkohol a holky střídá denně. Tamara to ale nevidí. Má Adama ráda. Časem se jí ale zhnusí, když jí k narozeninám dá jako dárek trávu – marihuanu. Útěchu nachází u Sebastiana. Je to DJ, ale je mu už 40 let, Tamaře to nevadí. Z anorexie se dostane Tamara s pomocí rodičů, Sebastiana a kamarádky Sandry. Nakonec se vezmou, když je Tamaře 20 a Sebastianovi 44. Tamara se živí jako modelka, ale někdy vypomáhá Sebastianovi jako Djka. Končí to všechno dobře.Martina Zajícová, 8.c 

Sdílejte!