Přespolní běh Uherským Ostrohem

Ve středu 11. 10. 2006 proběhlo okresní kolo v přespolním běhu základních škol v Uherském Ostrohu.
Naši žáci se v konkurenci 20 škol v žádném případě neztratili. V jednotlivcích lze vyzdvihnout Honzu Zajíce 4. místo, Petru Říhovou 5. místo, Víťa Trubačík 6. místo, Kateřina Blažková 5. místo. Přestože jsme v jednotlivcích na stupně vítězů nedosáhli, v hodnocení družstev jsme získali v kategorii starších žáků a žákyň krásné 3. místo. Na úspěchu se podíleli tito žáci: Zajíc, Trubačík V., Mikulica, Petek, Maňásek, Říhová P., Seménková, Exelová, Achillesová, Janíková. Mladší žáci a žačky se na stupních vítězů neumístili, ale jejich výkon je přípravou pro další ročníky. Sestava mladších: Lahodný, Vajgl, Plevák, Honig, Hejda, Blecha, Blažková, Fojtová, Cahlová, Malíková, Němcová, Vávrová.

Sdílejte!