Olympijský den …

Začátkem letošního školního roku jsme pro žáky naší školy uspořádali tradiční přespolní běh Kunovským lesem, pořádaný v rámci Olympijského dne.
Na 1,8 km dlouhou trať se za krásného slunečného počasí postavili 7. září 2006 chlapci i děvčata osmých a devátých ročníků. Všichni, kteří se na trať vydali, také zdárně proběhli jejím cílem. Tři nejlepší v každé kategorii byli při vyhlášení výsledků odměněni diplomem, nezbytnou sladkostí a především uznalým potleskem svých pomalejších spolužáků. V kategorii dívky – 8. ročník zvítězila Jitka EXELOVÁ, v kategorii chlapci – 8. ročník Vít TRUBAČÍK, v kategorii dívky – 9. ročník Veronika ACHILLESOVÁ a v prestižní kategorii chlapci – 9. ročník vyhrál v novém traťovém rekordu 6:22,0 Jan ZAJÍC.Přespolní běh ještě čeká žáky šestých a sedmých ročníků, kteří ho budou absolvovat hned po návratu našich „šesťáčků“ ze seznamovacích pobytů. Ti nejlepší ze všech kategorií budou mít možnost si začátkem října ověřit svoji fyzickou formu na okresním kole přespolního běhu v Uherském Ostrohu.

Sdílejte!