Kdo ti pomohl

Babička mi pomáhá s domácími úkoly. Já jsem pomohl jedné paní, která spadla na ulici, zvedl jsem jí kolo a podal tašky a jednomu pánovi se ztratil klíč u obchodu vedle školy, prý mu spadl někam do trávy a já jsem mu ho s Davidem Truclou našel. Pavel Mareček, 7.e
Maminka mi pomáhá s učením a já pomáhám sestře s úkoly. Zuzana Chytilová, 7.ePomohla mi moje kámoška, když jsme roznášely po Kostelanech lístky o primicích našeho budoucího pana faráře. A včera jsem hlídala sestru.
Štěpka Vybíralová, 7.e
Draha mně včera pomohla okopat jahody a já jsem pomohla Romči Farské umýt nádobí. Betka Janošková, 7.e
Brácha mi pomohl s úlohou a já jsem utřela kámošce nádobí, aby mohla jít ven.
Romana Farská, 7.e
Pomohla jsem kamarádce, když měla trable s klukem.
Barča Němcová, 7.e Pomohla mně mamka s úklidem a já jsem pomohla na zahrádce okopávat, ale to bylo 5 minut a přestalo mě to bavit.
Katka Popelková, 7.c
Naposled jsme pomohl mamce s vařením a ona mně s úkolem do matiky.
Ondra Bureš, 7.e
Mamka mi pomáhala napsat slohovku. Pomohl jsem Markovi dát gól.
Tomáš Pavlíček, 7.e
Štěpka mně dala opsat domácí úkol do dějepisu. Já jsem pomohla mamce z nádraží s těžkou taškou.
Kristýna Cholastová, 7.e
Mamce jsem pomohl utírat nádobí, vysávat chodbu, zametat dvůr. Radim mě svezl na kole na hřiště a David Malúšek mi dal opsat domácí úkol.
Trucla David, 7.e
Potřebovala jsem něco na počáku nainstalovat a Bára mi to udělala. Pomáhám mamce s uklízením celého baráku, musím umývat nádobí.
Kikina mně dala opsat domácí úlohu do matiky. Pomohla jsem mamce s nákupem.
Minulý týden mi přihrál kamarád na vítězný gól a minulý týden díky mě můj tým vyhrál.
Lukáš Křapa, 7.e 
Brácha mi pomohl umýt nádobí, pomohl jsem taťkovi na zahradě.     Marek Střítecký, 7.eMarek mi pomohl dát gol, pomohl jsem mamce schovat kolo. Davídek Bartošík, 7.e Naposledy mi pomohl kamarád, když jsem měl problém, který jsme nemohl pustit z hlavy. Kamarád věděl a dojel za mnou a promluvil si s se mnou o tom a uklidnil mě. Dnes jsem šel vzbudit  mamku a tím jsem jí pomohl, jinak bych teď nebyl ve škole. 
Michal Vaverka, 7.e Pomohla mně nej.. kámoška, minulý týden mě  dostala  z velkého průšvihu a já jsem pomohla včera jí, chtěla ji zbít jedna holka a já jsem ji z toho dostala!  Pomohl jsem taťkovi s opravou auta a mamka mně pomohla s pečením dortu pro taťku.
Jakub Mořický, 8.ePsychicky mě podpořila Kristýna Joklová.
Jakub Štulíř, 7.cNaposled mi pomohl Kuba Tománek, který mi radil při testu. Já jsem pomohl taťkovi se sbíráním větví v sadu.
Ondra Orálek, 7.cPomohl jsem sousedovi roztlačit auto, protože měl slabou baterku a mě pomohl kamarád tím, že mi nafoukal kompresorem kolo.
Kristián Málek, 8.eSestra mi pomohla s domácím úkolem a já jsem pomohl babičce do schodů.
David Malúšek, 7.e

Sdílejte!