Výlet prvních tříd

Když se vydatně rozprší na školním výletě, je to hotové neštěstí.
Prvním třídám nepršelo, přímo lilo! Přesto nebyl výlet vůbec pokažený . První třídy byly totiž na ranči v Kostelanech a tam se výlet podaří za každého počasí. Prohlídka stájí a výběhů, krásná „čerstvá“ hříbátka, ukázka výcviku kovbojských koní, závody v indiánských disciplínách – hod tomahavkem, střelba z luku, chytání koní do lasa, jízda na velice trpělivém koníkovi. Všechno pod střechou velké cvičné haly. Dobrá písmenková polívčička a po ní vrchol programu – divadelní představení o životě indiánů a nákup drobných upomínkových předmětů. A co se nejvíc líbilo ? No, přece divadlo! A hlavně Šeríííf !!!                                                                                                       LS

Sdílejte!