Sleduješ druhou řadu vyvolených?

Vyvolené 2 sleduji, protože jsou tam hezké holky, ale až na výjimky. Jinak je tam sranda a do Vyvolených bych nechtěl, protože bych to tam čtyři měsíce nevydržel! 
Vyvolené 2 sleduji, protože jsou tam hezké holky, ale až na výjimky. Jinak je tam sranda a do Vyvolených bych nechtěl, protože bych to tam čtyři měsíce nevydržel!
  
Nesleduji, protože je to o ničem, chovají se jako zvířata a k tomu trapně. Nešla bych do vily Vyvolených, protože vidím jak je to tam teď. A nerada bych chtěla zažít tu hrůzu, co by tam byla, a já bych to nevydržela po psychické stránce celých 100 dní bez blízkých a kamarádů.
 
Ano, protože  mě to baví. Ne, protože nechci zviditelnit ani odhalovat soukromí.
 
Druhou řadu Vyvolených  nesleduji, protože vím, co to obsahuje. Já bych do vyvolených šla, protože bych si  chtěla vyzkoušet, jaké to je pod dohledem tolika kamer.    
 Nikdy nesleduji druhou řadu Vyvolených, protože si myslím, že jsou tam jen hlupáci. A nikdy bych do Vyvolených nešla, protože nejsem hloupá a jsou tam blbé úkoly.
         
 Nesleduji, viděla jsem první díl a připadalo mi to umělé. Nešla, protože bez rodiny a kámošů bych to dlouho nevydržela.J
  
Ne, už mě to nebaví. Ano, kvůli penězům.
        
 Jo, sleduji, do vily bych šel, ale nesměl by tam být člověk s opačnou orientací.                                      
 
Rozhodně ne, nestojím o to , aby celý národ na mě civěl. První řada byla lepší!!Druhá už není tak zajímavá, není to ono. 
 
Nesleduji. Protože první řada byla dost sprostá a druhá je ještě horší. Je to nechutné. Nešla, mám ráda své soukromí a ve vile bych to neměla.

Nedívám se, protože mně to rodiče zakázali. Do vily bych nešla, protože by mně ti lidi šli na nervy.
 
Na Vyvolené 2 se nedívám, protože se tam opakuje to, co bylo v první řadě, a taky se tam nemůžou dostat normální lidi. Ne, do vily bych nešla, protože nejsem tak blbá.   
             
Pokud v tv nic jiného nejde, ale jinak určitě ne. Ne, protože bych nevěděl, co se během toho ve světě děje a protože bych to bez ostatních lidí nevydržel.

Ano sleduji – dívám se na to, protože mě upoutala minulá série, jak se tam lidi chovají, a protože jsou tam dobré úkoly. Ne, nešla bych do vily, protože bych asi neunesla ten stres a některé ty úkoly.
 
Nesleduji, protože mi to nepřijde vhodné. Je to hrozné  se na někoho dívat, jak se hádá nebo jak se sprchuje.
Šla bych do vily jen proto to vyzkoušet.

Ano, protože se mi zdá, že je to jak v reálném světě, předvádějí se a navzájem se hádají a do vily bych šla, ale asi bych tam dlouho nevydržela. 

Nesleduji, takové vymývání mozků bych nevydržel. Nešel mám rád své soukromí.  

Vyvolené nesledujeme, protože první řada byla lepší, do vily bychom asi šly, ale s normálními lidmi. 

Ne, nemám čas. Ano, jsou tam hezké baby.

Sdílejte!