Lyžařský výcvik I. stupně

 Jeden z nejlepších týdnů ve školním roce  byl 6. až 10. 3. 2006, když jsme byli na lyžáku. Jezdili jsme sice jenom na Břestek, ale bylo to super. Za prvé jsme se nemuseli učit, za druhé nám vyšlo mazaně počasí a potom už jen jezdit, jezdit a jezdit. Byli jsme rozděleni do čtyř družstev. Snad podle šikovnosti, ale nevím. Každopádně čtvrté družstvo byli úplní začátečníci. Musím je pochválit, protože už druhý den se s menšími pády spouštěli z kopce a jejich odvaha a snaha paní učitelky byla neuvěřitená. Všechny paní učitelky byly skvělé, neustále se usmívaly a vymýšlely zajímavé zdokonalovací cviky. Ve čtvrtek jsme změřili své síly ve slalomu, škoda že se nehodnotila technika jízdy, to bych určitě vyhrál. Aby to bylo trochu spravedlivé, vyhlásily p. učitelky i nejlepší výkon z každého družstva. Bylo to fajn, ale stejně největší dík pánovi, který tam ten vlek udělal, protože jinak bychom nejeli nikam.
 
Výsledky slalomu:    
chlapci                                                                    
1.místo   Filip Blecha                                                                        
2. místo   Matěj  Hejda                                         
3. místo   Filip Špaček                                           
dívky
1. místo   Magda Cíchová
2. místo   Karolína Sabová
3. místo   Lucie Šmídová
 
 Vítězové z dalších družstev:
2. družstvo  Jan Prokop
3. družstvo   Martin Bělošek
4. družstvo  Lucie Palová 

Sdílejte!