Spokojené děti….

V době od 4. – 10. března  se 72 žáků všech tříd sedmého ročníku zúčastnilo lyžařského výcvikového kurzu na horském hotelu Kyčerka ve Velkých Karlovicích. Ski areál SYNOT Kyčerka nabídl všem žákům od začátečníků až po zkušené lyžaře výborné lyžařské podmínky.
Začátečníkům Ski areál nabídl optimální pomínky mírných cvičných svahů s jezdícími koberci a pomami. Pro zkušené lyžaře byly připraveny každý den dokonale upravené svahy různé obtížnosti. O lyžařský výcvik a celodenní program s odbornými přednáškami a večerním programem se postarali lyžařští instruktoři ve složení: p. Zábranský, p. Koňaříková, p. Králová, p. Šichová,  p. Motyčka, p. Kubíková ml. O zdraví našich žáků se svědomitě staral p. Křivák. V pátek proběhly závody ve sjezdovém lyžování. Slalom zvládli projet všichni, což bylo největší odměnou pro instruktory. Za krásný lyžařský kurz a spousty zážitků děkuji všem lyžařským instruktorům i dětem. S pozdravem hlavní vedoucí Jan Zábranský.

Sdílejte!