Trapas, trapas, trapásek

Byly jsme s kámoškou na koupáku. Ona měla rozvazovací plavky, které měla původně prý dobře zavázané. Jenže při skoku do vody se jí rozvázaly. Vylezla z vody bez vršku, kde se jí všichni smáli, byla tam totiž téměř komplet celá její třída.

Můj největší trapas byl, když jsme v Huštěnovicích hráli fotbal. Na fotbale bylo  víc než 100 lidí. Na konci zápasu jsem spadl a roztrhl si gatě a šly mi vidět trenky.
Největší trapas byl na táboře. Byla tam jedna vedoucí –  hrůza, ale nebyl by to tábor bez pořádných drben. Tak po večerech jsme začaly pomlouvat. Bylo po desáté a večerka už dávno byla. S pomlouváním jsme už přestávaly a vtom nám někdo otevřel stan a tam naše vedoucí –  naštvaná. Poté, skoro celý zbytek táboru, jsme se jí styděly podívat do očí, štěstí že za 2 dny už byl konec tábora.                            
Můj největší trapas se mi stal, když jsem byla asi ve čtvrté třídě. Už začínalo jaro a sníh roztával, všude bylo bahno. Zrovna jsem šla do školy a potkala jsem zamrzlou louži. Chtěla jsem se sklouznout, jenže to ruplo a já jsem spadla. Všechno  bahno bylo na mě. Pak jsem musela zbytek dne chodit v tom špinavém oblečení..
Můj největší trapas byl, když mi na koncertě pořád padaly noty. Nakonec jsem to kvůli tomu nemohla dohrát.                                    
Jednou na táboře jsme měli běh. Líbil se mi jeden kluk. Už jsme byli na startu. Moc ráda zrovna neběhám tak jsem nebyla. Najednou to odstartovali a já vyběhla. Hned na startu jsem před všemi zakopla a všichni se mi smáli a i ten kluk.
Jednou když jsme byli v Carrfouru se sestřenkou, tak si taťka zkoušel v kabince oblek. My jsme mu držely věci před šatnami, ale najednou mu začal v tašce zvonit mobil. Tak jsme ho vzali a strčili do ,,taťkové“ kabinky. Když si ho nebral, tak jsme rozhrnuli závěs a tam stál cizí chlap ve slipech a divně se na nás díval. No, nic horšího jsme se sestřenkou nezažili.
Jak jsem poprvé chytal ryby, tak jsem místo dopředu nahodil dozadu.
Jednou jsem byl v obchodě s mamkou a balil jsem nákup do tašky. Najednou jsem zjistil, že balím cizí nákup.
Když mě učitel vyvolá a já nic neumím.
Můj trapas byl, že jsem chtěl s taťkou na dovolené fotit a já jsem zapomněl vzít do foťáku film.
Jednou jsem šel za kámošem a na chodníku spadla stará paní. Jak jsem jí pomáhal, tak jsem zase spadl já.
Jednou jsem šla ven se psem, když jsem byla ještě malá. Bylo po dešti. Stála jsem u vrat, když vtom najednou se pes rozběhl a já jsem na vodítku jela za ním a skončila s pusou dole přímo v kaluži.

Sdílejte!