Jak to vidí deváťáci?

Už jsme v devítce. Všichni učitelé nám to pořád otloukají o hlavu.
Jako by snad byl rozdíl v chování deváťáka a osmáka?

No jo, čekají nás přijímačky, už v dubnu. Skoro každý z nás by se chtěl někam dostat, ale co ty známky? A navíc si můžeme podat jen jednu přihlášku !!! Většina z nás siobjednává sbírky testů na přijímačky. Někteří to mají ještě těžší, protože zatím ani netuší co chtějí jít studovat. Ale bohužel – už je na čase a my jsme si toho vědomí.
Tento rok je novinka: píšou o nás písemné posudky. No, to jsme sťastní…
Někdo může být v klidu, jenže známí průšviháři? Budou to mít těžké.
No, nezbývá než doufat, že to nějak dopadne. Už aby byly přijímačky za námi a všechen stres opadl, do té doby jen UČENÍ A UČENÍ.
Zpracovaly: Ivana Haklová, Lenka Horčicová, 9.C 

Sdílejte!