Noví šesťáčci

Ve dnech 21.9 – 22.9 2005 se uskutečnil seznamovací výlet na Smraďavce pro letošní šesťáčky. Pro nové studenty naší školy byl připravený bohatý program plný her, procházek, kreslení a legrace, které pro ně připravili jejich třídní učitelé. Sami žáci nám o výletě řekli: ,,Já i moji spolužáci hodnotí výlet jako zábavné odpočinutí od školy a od učení“, prohlásila Alenka Kulleová za sebe i třídu 6.C. ,,Na dvoudenním pobytu bylo skvěle. Bylo tam super hřiště a kolotoč.“ Večer byl pro žáky nachystaný táborák, který se protáhl do pozdějších hodin. ,,Ráno jsme se ale nemohli vyspat, protože děcka lítala a bouchala na dveře. Potom jsme šli do společné místnosti, kde jsme se rozdělili podle znamení zvěrokruhu a dělali jsme plakáty, na které jsme malovali obrázky znázorňující právě naše znamení“, popsali nám stručně náplň výletu Anetka Pěčková a Patrik Piluša ze 6.D. Taky školu samotnou hodnotí noví žáci velmi kladně: ,,Je úplně mazaná, to její vybavení, technika a odborné učebny“, dodala ještě Alenka a my přejem, aby se naším šesťáčkům tak moc líbilo na škole i v příštích letech.

Sdílejte!