Jak se žákům 6. tříd líbí v naší škole?

Dotazovaní odpovídali na otázky takto:
1. Myslíte si, že máte o hodně víc učení, než na 1.stupni?
Ano, sice máme jen o 2 hodiny týdně víc než v 5. třídě, ale za to máme těžší předměty, protože se nám přírodověda a vlastivěda rozdělila do přírodopisu, dějepisu a zeměpisu a přibyla ještě fyzika. A mj. máme těžší aktovky.                                                     2. Jaké to bylo na seznamovacím výletě ?
Super, byla sranda, ale bylo to moc krátké. 1. den jsme si vyšli na procházku a potom jsme hráli seznamovací hry. Společně jsme si zahráli i sportovní hry. K večeru jsme si u táboráku opekli špekáček. 2. den jsme si vyráběli erby, dělali třídní řád a vytvářeli jsme zvěrokruh.3. Kde jste byli a co vám líbilo nejvíc ?
6.A a 6.B  byli v Sidonii, 6.C a 6.D byli na Smraďavce 
Nejvíc se nám líbil táborák, fotbal a společné hry. 4. Jak se orientujete v naší škole, nepřipomíná vám bludiště ?
Ze začátku nám to všem opravdu jako bludiště připadalo, ale teď už je to lepší, i když i plánek školy by se někdy hodil.5. Kdybyste mohli, co byste chtěli na naší škole změnit ?
Zmírnili bychom známkování, zpřístupnili spojovací chodbu a do všech tříd bychom nechali koupit nový nábytek.
                   
Na otázky odpovídali tito žáci: Ludmila Němcová, Patrik Piluša a Kristýna Košíková                                                                                         

Sdílejte!