Sběratelka polibků, Lenka Lancozová

Hlavní postavy – Andrea a Klára, jsou sestry, které bydlí samy se svým tatínkem. Jejich maminka si našla jiného přítele, a tak Andrea a Klára mají nevlastního bratra Vojtu. Nesnášejí se navzájem.
Andrea nemá na kluky štěstí, pořád nějakého hledá a když už si myslí, že našla toho pravého, tak se s ní rozejde.
Zato Klára už rok chodí se Sašou. Všechno jí klape až do té doby, když na ni Saša zaútočí, že je tlustá a měla by shodit. A tak Klára drží dietu.
Andrea a Klára jsou zklamány otcem, a proto se rozhodly na pár dní odstěhovat na chatu do Krásonic, kterou jim dala k dispozici jejich maminka. Holky tam vegetí, přemýšlejí o svém životě, ale někdo je vyruší. Ten někdo je Vojta, který přijel také na chatu.
Klára při nešťastné náhodě spadla ze schodů. Andrea a Vojta ji zavezli do nemocnice, kde mimo jiné zjistili, že Klára trpí anorexií. Andrea zůstává sama s Vojtou na chatě. Ze začátku se ignorují, ale postupem času spolu začnou komunikovat. Když za Vojtou přijede jeho parta, Andrea mezi ně skvěle zapadne. Když zase Vojtova parta odjede, Andrea se dozvídá od Vojta, že je do ní už dlouho moc zamilovaný. Andrea a Vojta spolu začnou chodit a Klára se odjíždí se svou maminkou zotavovat do Španělska.
Kristýna Kopečková, 9.d

 

Sdílejte!