Čtvrťáci na dně propasti

V úterý 5.10. jsme v ranních hodinách vyrazili za novými zážitky do Moravského krasu.
Po hodině a půl cesty jsme už stáli na vyhlídce, kde jsme se zatajeným dechem pozorovali propast Macochu. Svou fyzičku jsme otestovali při procházce k Dolnímu můstku. Poté jsme se s očekáváním i strachem zároveň vydali k lanovce. I přes drobné obavy to byl jeden z nejlepších zážitků tohoto výletu.


Před obědem jsme ještě stihli navštívit Punkevní jeskyně, kde jsme se dozvěděli spoustu nových informací, zažili jsme jeskynní tmu, pozdravili netopýry a projeli se na lodičkách.
Po návštěvě místního bistra, kde nejoblíbenější kombinací byly hranolky s kečupem a horká čokoláda se šlehačkou, jsme se vrátili lanovkou zpět na Horní můstek  a utratili poslední zbytek peněz ve stáncích se suvenýry a jinými drobnostmi.
Pak už nám nic nebránilo vydat se zpátky k domovu. Odjížděli jsme plni nadšení a už se těšíme na další výlety.

 

Sdílejte!