Přes Staré Hutě do Buchlovic

Jak jinak strávit jedny z posledních krásných teplých dnů než výletem do přírody. V letošním školním roce směřovaly první kroky odhodlaných mladých turistů do malebných Chřibů.
Naše jedenáctičlenná skupinka vyrazila v neděli ráno, 3. října, z autobusového nádraží v Uherském Hradišti. Autobus nás vysadil na kraji lesa u Starých Hutí, odkud jsme vycházkovým tempem vyrazili směrem k Buchlovským kamenům a hradu Buchlov. Tady nás čekalo úžasné překvapení v podobě malé přehlídky dravců, se kterými jsme se mohli „osobně seznámit“.

 

Posíleni vydatnou svačinkou jsme se společně vydali do naší poslední destinace, do Buchlovic, a odtud už zpátky domů.
Během celé, asi 12 km dlouhé túry, jsme mohli obdivovat skvostné přírodní scenérie, které nás všechny nabily pozitivní energií na několik dalších dnů.
A kam to bude příště? Ještě uvidíme… 🙂Sdílejte!