Valentýnské online setkání třídy 7.B s Poláky

Jedním slovem to bylo super! Online setkání jsme s paní učitelkou Joannou plánovaly delší dobu, a když se blížil svátek svatého Valentýna, tak jsme tohoto svátku využily a naplánovaly pro děti tematické setkání.
Našly jsme společnou čtvrteční hodinu a po obědě to vypuklo. Setkali jsme se všichni přes aplikaci Zoom, ze které jsem měla obavy, aby to naši žáci zvládli.

Přece jen používáme prostředí Google Classroom na naše společné meety a aplikace Zoom vyžadovala instalaci. Žáci to ale zvládli na jedničku (někteří s pomocí rodičů), za což jim patří velký dík.
Když jsme se všichni úspěšně připojili, zapnuli kamery, paní učitelka Joanna nás přivítala s úsměvem a její energie nás úplně vtáhla k ní do třídy. Na začátek jsme se navzájem představili a každý žák si tak mohl zamávat s kamarádem, se kterým si dopisuje.
Po svižném seznámení jsme se pustili do valentýnského kvízu v aplikaci Nearpod, ve kterém si žáci mohli mimo jiné vyzkoušet malování zamilovaného andělíčka.
Hodina nám utekla jako voda a my jsme se museli rozloučit. Loučili jsme ale se slovy, že již brzy opět naplánujeme společné setkání.
Velmi ráda bych pochválila celou skupinku třídy 7.B, že sebrali odvahu a přes veškeré obavy, zda se připojí, zda budou paní učitelce rozumět, to zvládli výborně. Věřím, že si toto setkání náležitě užili a bylo to parádní zpestření našich online hodin v anglickém jazyce.

Sdílejte!