Třída 7.D posílá valentýnské překvapení do Francie

Třída 7.D si dopisuje s naší partnerskou školou z Francie již druhým rokem. V letošním roce je dopisování trošku netradiční, protože na naše děti čekají ve škole již dva velké balíky vánočních přáníček od jejich francouzských kamarádů, které si stále nemohou rozbalit.
I přesto jsme se s paní učitelkou Chvojkovou domluvily, že by jistě bylo velmi milé, kdyby pro ně naši žáci připravili překvapení v rámci svátku svatého Valentýna.

Tímto svátkem oslavujeme naše společné přátelství. Žáci tak vytvořili krásné dopisy, ve kterých si většina posteskla, že nemůžou chodit do školy, ale že si alespoň užívají zimních radovánek. Druhou část dopisu tvořila křížovka, kterou právě spojovalo téma přátelství. Žákům tak patří velká pochvala, protože se nejen všichni naučili pracovat s programem na vytvoření křížovky, ale také používat výkladový slovník pro definice daných termínů v anglickém jazyce.
Ráda bych také poděkovala mé kolegyni p. uč. Chvojkové za bezvadnou spolupráci na tomto projektu.

Sdílejte!